DETOXIKACE TĚŽKÝCH KOVŮ A LÉČBA ZÁNĚTU SILOU KORIANDRU

Protizánětlivá síla a schopnost detoxikace KORIANDRU je obrovská. Je to léčivá bylina, jejíž semena jsou známá jako “koriandr” a je velmi nedoceněná v západní kultuře.

Jestliže trpíte nějakým zánětlivým onemocněním jako je artritida, autoimunitní poruchy, srdeční nemoci, tzv.mozková mlha, únava, záněty střeva a jiná vysilující onemocnění, pak KORIANDR je přírodní řešení právě pro vás.

 

Obsahuje mnoho rostlinných živin, flavonoidů a aktivních fenolických sloučenin a byl starověkými kulturami používán při špatném trávení či jiným zažívacím poruchám a nedávná studie potvrdila, že tato bylinka opravdu pomáhá při onemocnění žaludku. Dr. James A. Duke, Ph.D., vysloužilý botanik z USDA  a autor “Příručky léčivých bylin”, tvrdí, že pití šálku čaje z koriandrových listů může napravit jakoukoliv formu žaludečních potíží. http://www.globalhealingcenter.com/benefits-of/cilantro

 

 

KORIANDR má v sobě dvě specifické sloučeniny známé jako cineol a kyselina linoleová a obě tyto substance mají anti-artritické a antirheumatické vlastnosti. Další látka, kterou koriandr obsahuje, je známá jako dodecenal a je dvakrát tak silná v léčbě infekcí a vymýcení škodlivých mikrobů z těla, než antibiotikum gentamicin.

Tato bylinka je také přírodní dezinfekcí, která pomáhá rychleji hojit zranění a je PŘÍRODNÍ CHELACÍ (odvádění těžkých kovů z těla ven).

 

Konzumace několik polévkových lžic koriandru denně (například v syrovém pestu),    (http://www.rawfoodinfo.com/articles/art_cilantroremheavymetals.html

nebo sušený koriandr v tobolkách je vynikajícím prostředkem při očistě od těžkých kovů jako je rtuť, arzenik a olovo, které se hromadí v tkáních z životního prostředí a jídla. Přidáním šťávy z koriandru do klystýru z kávy je dalším úžasným způsobem jak se detoxikovat od těžkých kovů. Zde: http://www.naturalnews.com/027942_cilantro_heavy_metals.html

 

 

 

KORIANDR JE PŘÍRODNÍ PROTIZÁNĚTLIVÝ LÉK

 

Co se týká zánětů, proběhl výzkum v the All India Institute of Medical Sciences (AIIMS) v New Delhi v Indii a zjistilo se, že práškový extrakt z koriandrových semen léčí revmatický zánět lépe než steroidy.

Stejně tak tento extrakt utišil zánět kloubu, jež je také součástí artritidy.

 

” Ujali jsme se tohoto experimentu poté, co jsme našli zmínku o koriandru v Ayurvédě a Unani, kde píší o jeho protizánětlivých a antirheumatických účincích,” řekl Surender Singh, spoluautor této studie publikované v theIndian Journal of Medical Research. Tradiční Ayurvéda a Unani dlouho používají koriandr pro léčbu zánětů. Zde: http://www.everydayhealth.com

 

 

V roce 2004 byla publikována studie v časopise Food Chemistry, která popisovala výhody koriandru a poznamenala, že extrakt z listů koriandru je nejvíce silný. Kdo trpí chronickými zánětlivými potížemi, koriandr je výtečným prostředkem pro léčbu, protože mírní záněty a má jedinečné antioxidační vlastnosti.

 

JAK ZAŘADIT KORIANDR DO STRAVY?

 

Rozmixovat do denního smoothies (syrový koktejl z ovoce a zeleniny)   (http://mariefrohlich.blogspot.com).

 

 

Můžete ho přidávat do svých ovocných a zeleninových šťáv, posypat jím salát a jiná jídla. Nasekaný koriandr chutná skvěle v čerstvé salse, pomazánkách a zálivkách na saláty.

 

 

Autor: Jonathan Benson, pro NaturalNews

Zdroj: www.naturalnews.com

 

Překlad: www.jajsem.com

převzato: http://www.jajsem.com/

Aktivní témata na fóru

  • Rusko si od nás nenechá nic diktovat. Nebudou se ani vyjadřovat v termínu, který my...

  • Podle Ria Novosti by Prahu mělo opustit 60 zaměstnanců ambasády:https://ria.ru/20210422/diplomaty-1729412689.html

  •  22. dubna 2021 12:37Rusko má extrémně negativní postoj k situaci s Českou republikou. Oznámil to...

  • Citace: SoňaR  Dnes v 12:15:52 odpoledneCitace: sedlák  Dnes v 12:01:18 odpoledneCitace: SoňaR  Dnes v 10:32:30...

  • ...a s tím může souviset rozšiřování vlivu USA v Evropě