PARAZITÉ – Příznaky, škodlivost antibiotik, posílení imunity…

Pusťme se opět do tohoto tématu s řadou dalších informací a možností, jak obnovit své zdraví a vitalitu včetně omlazení.

Mnoho zde uvedených informací budu čerpat z větší části z knihy JAK SE ZBAVIT PARAZITŮ – fyzických i energetických od Gennadije Malachova, některé jiné budou z mého zdroje, jejichž původní zdroj je neznámý.

 

Pokud však tyto informace přispějí k obnovení zdraví lidí a zachování jejich životů, budou z toho těžit všichni zúčastnění.

 

Propaguje se, že nákaza parazity vzniká tepelně neupraveným a nemytým jídlem (často se k této polopravdě používá jako primárního zdroje čerstvé ovoce a zelenina). :-)

V tuto chvíli mnohé „masožravce“ vyvedu z velkého omylu.

Maso a masné výrobky jsou při antiparazitální léčbě TABU, protože jsou silně nakaženy parazity!

 

 

Množství bakterií v jednom gramu masa:

Biftek – 1 500 000

Sekaný řízek- 75 000 000

Vepřová játra- 95 000 000

Čerstvá telecí mrva- 15 000 000

Čerstvá kozí mrva- 20 000 000

Čerstvá koňská mrva – 30 000 000

 

Ukazuje se, že čerstvé maso má podobnou skladbu bakterií jako chlévská mrva.

Mnohé bakterie jsou velmi odolné a přežijí i vysoké teploty, běžně používané při přípravě jídla. Na jejich zničení potřebujete minimálně 115 °C a alespoň 2 hodinové působení.

Aby vás maso neotrávilo, je potřeba, aby zvíře při porážce netrpělo stresem, aby poprava byla rychlá, nečekaná a bezbolestná. Pak se musí maso zbavit krve- kašerováním.

Takového druhu masa je v obchodech nepřeberné množství, nemyslíte?

Za výbornou kvalitkou parazitů doporučuji navštívit pěknou luxusní restauraci.  :-) Nejlépe tu s Michelinskými hvězdičkami.

Teď ale vážně – je jedno, zda jíte maso v podobě fast foodů, nebo vydáváte peníze za luxusní několika chodové večeře s příjemnou obsluhou.

Vždy si odnesete sebou nájemníky v podobě parazitických nákaz. Ať už si to připustíte, nebo to budete popírat, vždy to bude se stejným výsledkem, pokud nepochopíte, že maso a pasterované mléčné výrobky do lidského jídelníčku nepatří.

 

Jaké potraviny jsou typické pro lidský druh?

Ovoce, zelenina, šťávy z nich, ořechy, semínka, bylinky, obiloviny, med a další včelařské produkty, kysané i nekysané mléčné výrobky z ČERSTVÉHO NEPASTEROVANÉHO MLÉKA a se zavřenýma očima by se daly připustit i vajíčka.

S množstvím jídla by se to také nemělo přehánět a velikostně by se mělo vejít do dlaní člověka. Jídlo by mělo být důkladně rozkousané až do vytvoření kašičky. Ideální je jíst 1 denně nebo maximálně dvakrát denně. Budete možná překvapeni, ale snídaně není ideální čas pro jídlo. Dopoledne by měl organismus odpočívat , dočistit se a přetransmutovat vše od včerejšího posledního jídla.

Takže dvě jídla v poledne a večer- v čase kdy slunce stojí na obzoru nejvýše a v čase kdy zapadá. Čas pro jedno jídlo si můžete vybrat, jak vám časově vyhovuje.

 

Při odparazitování je velmi zdravé provádět 24-42 hodinové hladovění pravidelně jednou za 1-2 týdny.

Dlouhodobé hladovění 7-14 dní jednou za tři měsíce. Hladovění je rychlá a účinná metoda k upevnění imunity a opakovaná 36 hodinová kúra zvyšuje hladinu lymfocytů i jejich schopnost ničit cizorodé organismy.

Další vysoce škodlivou substancí v našem těle jsou ANTIBIOTIKA.

Tlumí přirozenou imunitu organismu.

Antibiotika doslova zabíjejí patogenní organismy, normalizují teplotu v těle a odstraňují ozdravné krize- jako je bolest, slabost atd…

Na první pohled se zdá, že jsou to samé pozitivní věci, ale:

-Když antibiotika skončí svou práci, musí se z těla vyloučit.

- Vyloučit by se měli i uhynulí mikrobi, což je pomalý proces a zde je kořen intoxikace organismu

- Po několika opakovaných příjmech antibiotik ochabne imunitní systém a zapomene využívat obranné síly. Je línější a méně aktivní a nestíhá včas zvýšit teplotu pro usmrcení a vyloučení patogenů.

-bakterie zmutují a stanou se rezistentní

- Antibiotika sice zlikvidují bakterie, ale jsou úžasnou potravou pro plísně, takže člověk se dostane z louže pod okap.

- Antibiotika ničí mikroflóru organismu a tím vzniká dysbakterióza.

-Rozpadá se a atrofuje imunitní systém.

 

 

Na lidský imunitní systém také působí mnoho chemikálií od čistících prostředků, pracích prášků po chemikálií z ledniček, olejů a paliva.

Dále geopatogenní zóny a v poslední řadě léčebné a chirurgické zásahy.

Chirurgické zásahy by měly přijít na řadu až v krajní nouzi a navíce se netýkají brzlíku a sleziny. Nikdy byste neměli souhlasit s vynětím těchto orgánů, jinak jste odsouzeni k velkému utrpení a jisté smrti.

Ještě nebezpečnější jsou transplantace orgánů a následná léčba imunosupresivy. Riziko nádorového onemocnění je u takovýchto lidí až tisíckrát vyšší.

CO POSILUJE ORGANISMUS

-antiparazitální léčba

-očista střeva klystýry

- očista krve a lymfy (pára a čerstvé syrové šťávy)

-očista pojivových tkání (hladovění, čerstvé šťávy)

-očista ústní (cucání oleje a žvýkání česneku)

-očista a uzdravení pokožky (pára, vtírání odpařené uriny-získáte tím pevnější ochrannou kůži)

- šank prakšalána- http://www.jogaonline.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=136:dhauti&catid=6&Itemid=15 ,posiluje imunitu, protože čistí sliznici žaludku a střev od patogenních mikroorganismů (nemají rádi solný roztok, který se při tomto cvičení používá)

-přechod na stravu, která je pro lidský druh přirozená (viz.výše)

-pro ženy- omývání pochvy urinou

-dostatečný pohyb a otužování

-pohyb na čerstvém vzduchu

 

PARAZITŮ je obrovské množství a vědci neustále objevují nové a nové cizopasníky včetně mechanismů, jakými v nás vyvolávají nemoci.

 

Největším životním úkolem parazita je, pevně se držet hostitele. Proto se jim vyvinuly různé úchytné orgány – lepkavé nožičky, obrovský ústní otvor, speciální přívěsky, háčky, drápky, silné přísavky a další. Jejich sliny obsahují látky zabraňující srážlivosti krve a tak ničí hostitelivy tkáně orgánů. Někteří z nich mají zase schopnost ubránit se trávicím šťávám a jiní si zvykli na přísun kyslíku, který je uvolňován při procesu rozkladu potravin.

Mají vysokou plodnost a vysoce vyvinuté způsoby, jak se dostat do organismu hostitele.

 

JAK ČLOVĚK PARAZITY CHYTÍ?

Už při narození skrz oči, ústa nos a hráz. Nákaza se trvale usadí až při věku 5-8 měsíců. Další zdroje jsou cestovní ruch, znečištění vody, domácí mazlíčci, potraviny a nadměrné užívání chemikálií a antibiotik.

Hlísti, hlístice a velké množství měňavek jsou mezi lidmi rozšířené mnohem více, než oficiální statistika a moderní medicína připouští.

U masných výrobků z vepřového je zjištěna vysoká koncentrace parazitů – anglická slanina, šunka, párky, klobásy, vepřové kotlety, a další.

Nezaostává ani hovězí, drůbeží, skopové maso a ryby.

Proto ve vyspělých státech jako jsou USA je více parazitních nákaz než v Africe.

 

 

JAK ZJISTÍME PŘÍTOMNOST PARAZITA V TĚLE?

Přítomnost parazitů se dá otestovat ze stolice, moči, hlenů a tkání jako jsou krev, lymfatické uzliny, biopsie lymfatických a svalových tkání. Avšak tato vyšetření nejsou spolehlivá, pokud si laborant pod mikroskopem nevšimne jejich vajíček, nebo parazit v době testů zrovna vajíčka neklade.

O přítomnosti parazitů však vypovídá vnější vzhled a nesprávné fungování organismu.

 

Diagnostika podle vzhledu:

Příznaky: akné, pupínky a vřídky, hrubá kůže, pihy, různé skvrny na kůži, příliš časté vrásky na tváři, časná plešatost, papilomy, praskliny na patách, třepení a lámavost nehtů.

To vše napovídá tomu, že trávicí trakt je něčím nakažen-prvoky, kočičí lamblie, bičenky a jiní cizopasníci.

Nákaza parazity se často projevuje infekcemi (nachlazení, angína, chronický zánět krčních mandlí, záněty sliznice, záněty vedlejších nosních dutin, polypy, chrápání.

U žen jsou jasnými příznaky: bílý výtok, zánět vaječníků, bolestivá a nepravidelná menstruace, celkové vyčerpání, fibróza, myom, fibrózní cystická mastopatie, záněty nadledvinek, močového měchýře a ledvin.

Příznaky parazitní nákazy u mužů: prostatitida, impotence, adenomy, cystitida, kameny a písek v močovém měchýři. Infekce může narušit psychiku až do třetího pokolení. Generace následující po infikovaných rodičích umírá o deset až patnáct let dříve.

 

 

NEJČASTĚJŠÍ PŘÍZNAKY PARAZITÓZY

ZÁCPA

Hlísti mají takovou velikost a tvar že jednoduše ucpou průchod střev. Mohou také ucpávat žlučovody a střevní průchody, takže se člověk stěží a bolestivě vyprazdňuje.

PRŮJEM

Parazité, většinou prvoci (protozea) vylučují látky podobné hormonům, které způsobují ztrátu dusíku a chloridů a stolice je pak často tekutá. Takže průjem je způsobem parazitem, ne pokusem organismu se infekcí nebo špatné stravy zbavit.

PLYNATOST A NAFOUKLÉ BŘICHO

Řada parazitů obývá horní část tenkého střeva a vyvolává zánětlivé procesy a tím vylučování plynů. Pokud máte neustále nafouklé břicho, jsou to utajení parazité. Váš stav se neustále vrací s menší či větší razancí a tak to trvá dlouhá léta.

BOLESTI KLOUBŮ A SVALŮ

Parazité nesedí na místě, ale přemisťují se a hledají, kde by se pohodlně uhnízdili. Ideální místa jsou kloubní tekutina a svalová tkáň. Často tyto bolesti pokládáme za projev artritidy. Zanícené svaly a klouby jsou jen imunitní reakcí na přítomnost parazitů.

ALERGIE

Cizopasníci dráždí a poškozují střevní stěny a tím dochází k úniku velkých nestrávených molekul do těla. Organismus pak zvýší dávky eozinofilů, které napomáhají zánětlivým procesům ve tkáních a podněcují alergickou reakci.

KOŽNÍ PROBLÉMY

 

Střevní parazité vyvolávají kopřivku, pupínky, ekzém a další kožní reakce. Vředy na kůži, nádory, papilomy, dermatitidu a jiná bolestivá místa způsobují také mikroorganismy.

ANÉMIE

Střevní hlísti se přilepí na stěnu střev a vysávají z hostitele živiny. Protože jich je většinou velké množství, dochází k úbytku krve a následkem toho je nedostatek železa (anémie).

Anémii také vyvolávají bičenky, které se živí krevními buňkami.

Bičenky také požírají „spermie“ a způsobují neplodnost.

GRANULOMY

Je to hmota podobná nádorům a obklopuje vajíčka parazitů. Tvoří se na stěnách tlustého střeva a konečníku nebo plic, jater, dutině břišní a děloze.

NERVOZITA

Odpadové látky a toxiny produkované parazity dráždí centrální nervovou soustavu. Mnozí lidé potvrdili, že po úspěšném odparazitování se cítili vyrovnanější, klidnější a trpělivější.

PORUCHY SPÁNKU

Člověk se často budí v noci, především mezi 2-3 hodinou ranní a příčinou tohoto buzení je snaha jater zbavit se nahromaděných toxických látek. Dalším důvodem může být, že parazité vycházejí konečníkem a způsobují bolestivé pocity nebo svědění.

Jednou z příčin HEMEROIDŮ jsou roupy pod sliznicí konečníku.

SKŘÍPÁNÍ ZUBŮ

Jde hlavně o nezvyklé skřípání, kdy člověk zuby tiskne k sobě a tře je o sebe. Tyto symptomy se vyskytují nejčastěji u spících dětí a jde o doprovodný jev parazitní infekce. Organismus reaguje na cizorodá dráždidla.

CHRONICKÁ ÚNAVA

Tělesná slabost podobná chřipce, celková apatie, deprese, ztráta schopnosti koncentrace a špatná paměť.

Tyto fyzické a emoční symptomy někdy vyvolávají parazité, kteří mají také vliv na rozvoj anémie, intoxikaci a nedostatek živin v organismu.

PORUCHY IMUNITY

Parazité oslabují imunitní systém tím, že vylučují imunoglobin A.

Přítomnost parazitů v těle rozpoznáme i podle následujících příznaků: zvyšování nebo naopak úbytek váhy, nadměrný pocit hladu, nepříjemné pachuti v ústech, pach z úst, astma, diabetes, epilepsie, uhříky a migrény.

Nejčastější příčinu úmrtí na srdeční nemoci a rakovinu mají na svědomí PARAZITÉ!

ONKOLOGICKÉ NEMOCI

Velká většina nádorů je způsobená destruktivní činností všech možných parazitů od plísní a trichomonád až po hlísty.

Pokračování příště…

Autor: Marie Špačková

www.jajsem.com

Zdroj pro tento článek: JAK SE ZBAVIT PARAZITŮ-fyzických i energetických: Gennadij Malachov

převzato: http://www.jajsem.com/

Aktivní témata na fóru