Jak se připravit na kolaps i s utaženým rozpočtem

Příprava na nevyhnutelný kolaps společnosti může být skličující úkol, zvlášť když to znamená, že nemáte finance na drahé zásoby uprostřed kolabující ekonomiky. Ale Brandon Smith z Alt-Market.com se dal dohromady s užitečným titulem The Poor Man’s Guide to Survival Gear (Příručka pro přežití pro chudého člověka), o kterém si myslíme, že může být užitečný pro naše čtenáře, aby se mohli informovaně, racionálně a skromně rozhodovat při nákupu zásob.

 

Survival

Dnes je tolik obchodů prodávajících zásoby pro preppery a survivalisty, může být matoucí rozpoznat, které zásoby jsou skutečně užitečné, které předražené a které potřebuji. Aby se vám rozhodování zjednodušilo, zvažte následující rady:

Evakuační zavazadlo (Bug-out bag) s oblečením, které je teplé, voděodolné a ochrání vás před povětrnostními vlivy, je absolutní nutnost pro přípravu. Ale tyto předměty můžou být drahé, když nevíte co a kde hledat. Smith doporučuje kupovat armádní zboží.

Smith dále doporučuje navštěvovat prodejný přebytečných vojenských zásob, abyste našli voděodolné bundy, zimní kabáty, vojenské boty, nože. Tyto předměty můžete často sehnat za zlomek jejich původní ceny a i když jsou nové, tak stojí obvykle mnohem méně, než podobné zboží sportovních obchodů a některých armyshopů.

Sehnat energii pro teplo a vaření je během krize složité, obzvláště když je kapalné palivo nedostatkovým zbožím. Proto Smith doporučuje nákup kamen na dřevo. Pokud si nemůžete dovolit investovat do solárních systémů na výrobu energie a bateriových záložních generátorů, pak jsou kamna na dřevo skvělou alternativou, která vám dodá prakticky neomezené množství energie pro výrobu tepla a vaření.

Prevzato : http://www.freepub.comehere.cz

Diskuze : zde

 

Aktivní témata na fóru

  • Podle Ria Novosti by Prahu mělo opustit 60 zaměstnanců ambasády:https://ria.ru/20210422/diplomaty-1729412689.html

  •  22. dubna 2021 12:37Rusko má extrémně negativní postoj k situaci s Českou republikou. Oznámil to...

  • Citace: SoňaR  Dnes v 12:15:52 odpoledneCitace: sedlák  Dnes v 12:01:18 odpoledneCitace: SoňaR  Dnes v 10:32:30...

  • ...a s tím může souviset rozšiřování vlivu USA v Evropě

  • Ta změna americké pozice je spíš návratem k normálu. Trumpova politika byl exces. Ten byl...