Léčivé účinky chlorelly

Je to zelené, roste to ve sladkých vodách Austrálie a jihovýchodní Asie, a může to být jedna z nejvíce nutričně hodnotných potravin. Mluvím o chlorelle. A vzhledem ke svým zdravotním výhodám si získala neuvěřitelnou popularitu v posledních několika letech.

 

Obvykle se používá jako tabletka, nebo v prášku, této zelené řase jsou připisovány mnohé zdravotní výhody. Je to řasa asi tři až osm mikrometrů v průměru velká. Poté, co je sklizena z čerstvé vody rybníků, musí být sušena a drcena. Existuje mnoho firem s doplňky stravy, které pouštějí chlorellu do akce.

Takže, co je na ní tak skvělého? Je těžké začít, ale – tato řasa má dvakrát více bílkovin než špenát, dále devět esenciálních aminokyselin.Má 38 krát více než bílkovin než sója a 55 krát více než rýže. Kromě toho je plná vitamínů a minerálních látek, jako je vitamin K1 a hořčík.

U lidí s rakovinou slibný výzkum ukazuje, že chlorella zápasí s infekcemi. Ve studii nádorů na mozku a chlorelly profesor Randall Merchant z Neurosurgery and Anatomy na Virginia Commonwealth University řekl: „Nezmenšila nádory na mozku, ale přece pomohla pacientům posílit jejich imunitní systém, takže odolali infekcím.“

Léčivé účinky chlorelly také zahrnují posílení trávícího systému, zvyšuje produkci prospěšných bakterií ve střevech a absorbuje toxiny. Podporuje také pravidelnou stolici, dopravu jídla přes zažívací systém a vyčištění střev a tím brání opětovné absorpci toxinů.

Chlorella snižuje krevní tlak v 50% případů a rovněž snižuje hladinu cholesterolu, to z ní dělá lék na vysoký krevní tlak.

Chlorella dále zmírňuje příznaky onemocnění jako je fibromyalgie, kolitida, a metabolický syndrom.

Jinými slovy – určitě si zaslouží označení „superpotravina“.

Překlad článku Health Benefits of Chlorella – The Disease Fighting Powers
http://naturalsociety.com/health-benefits-of-chlorella-disease-fighting/

zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/lecive-ucinky-chlorelly

Aktivní témata na fóru

  • https://www.prolibertate.cz/2021/10/vzor-trestniho-oznameni-brante-se-utisku-zakazniku/V příloze k trestnímu oznámení seznam publikací ohledně možnosti šíření viru očkovanými...

  • Nutno ale zmínit, že se americký Národní institut pro zdraví (NIH) zmiňuje také o tom,...

  • Citace: BartH8  Včera v 10:42:36 odpoledneWHO na tiskovce z 5. října 2021 oznámili, že smrtnost...

  • Americka neziskovka EcoHealth Aliance manipulovala vo Wuhane 2018-19 s netopierym koronavírusom tak, aby zosilnila až...

  • Prolhaný Chlíbku, i CDC a Fauci říkají, že očkovaní proti COVID šíří nákazu zcela stejně,...